Zlecenia przyjmowałem na terenie całego województwa, bo ludzie coraz chętniej się budowali a dla mnie to były pieniądze. Oferowałem tanie usługi, ale solidne i dlatego ludzie chętnie mnie zatrudniali. Potrafiłem budować domy, biurowce i na brak zleceń nigdy nie narzekałem.

Tanie materiały budowlane z nowej hurtowni

hurtownia materiałów budowlanychMateriały budowlane zawsze osobiście kupowałem, ponieważ wiedziałem na czym warto było zaoszczędzić. Klienci nie mieli świadomości a ja w branży byłem od lat i to było moim ogromnym autem. Ostatnio dowiedziałem się, że w mieście, gdzie siedzibę miała moja firma, otwarta została duża hurtownia materiałów budowlanych, w której podobno były wyjątkowo niskie ceny. Nie ekscytowałem się zbytnio i najpierw postanowiłem pójść do tej hurtowni, żeby przekonać się o wszystkim. Kupowałem najlepsze materiały budowlane i oczekiwałem, że w hurtowni będą one dostępne w niskich cenach. Nie zawiodłem się. Od razu jak pojawiłem się w tej hurtowni, to zauważyłem, że ceny były wyjątkowo niskie. Cement, mojej ulubionej marki kosztował o dwadzieścia procent miej, niż w miejscu, gdzie go kupowałem do tej pory. Wiedziałem się, że będę zaopatrywał się w materiały budowlane tylko w tej hurtowni. Od razu do budowy domu dla klienta zakupiłem wszystkie materiały w tej hurtowni i sporo dzięki temu udało się zaoszczędzić. Klient był zachwycony, ponieważ to on za wszystko płacił. Hurtownie polecałem też swoim kolegom z branży i oni również byli zachwyceni niskimi cenami.

W firmie miałem spory plac i dzięki temu mogłem kupić sobie więcej materiałów na zapas. Robiłem tak tylko w sytuacji, jak w hurtowni robili jakaś większą wyprzedaż i ceny były o wiele niższe. Zakupione materiały budowlane zawsze wykorzystałem w całości i nic mi nie zalegało.