Wynajem alkogogli na imprezę

Niedawno popularność zyskały tak zwane alkogogle. Osoba, która je założy czuje się, jakby była pod wpływem alkoholu. Są one skonstruowane tak, że powodują zaburzenia w błędniku. Osoby, które je przetestowały twierdzą, że uczucie jest takie samo, jak po wypiciu danej ilości alkoholu. W zależności od regulacji obraz może się lekko zamazywać lub nieco bardziej. Ten sprzęt można wynajmować w wielu celach.

Po co wynajmować alkogogle?

alkogogle wynajemSą dwa główne cele. Jeśli chodzi o alkogogle wynajem może się opłacać, jeśli organizujemy imprezę. Są one bardzo często wykorzystywane do celów rozrywkowych, jako ciekawa zabawka dla gości. Można się w nie ubrać i poczuć tak, jak po spożyciu alkoholu. Jeśli dobrze przekręcimy regulator, będziemy czuć się bardzo pijani. Oczywiście alkogogle powodują tylko zaburzenia wzrokowe, nie wpływają na umysł. Drugi cel wynajmu jest edukacyjny. Często pokazuje się je kierowcom, wraz z symulatorem jazdy samochodem. Osoba, która ma uprawnienia do kierowania pojazdem zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że stanowi zagrożenie. Widać wyraźnie, jak zachowuje się kierowca. Dzięki temu, że ma zaburzenia błędnika robi błędy na drodze jak osoba pijana, natomiast ma trzeźwy umysł i może ocenić, czy warto jest wsiadać za kierownicę po spożyciu jakiejkolwiek dawki alkoholu. W końcu po jednym dwóch kieliszkach można stracić niebezpieczeństwo, a po większej ilości stanowić niebezpieczeństwo.

Według mnie alkogogle powinny być na wyposażeniu Policji. Powinien je zakładać każdy, kto jechał pod wpływem alkoholu samochodem. Jednakże na razie można je wynajmować w tych dwóch celach. Nie jest to tylko zabawka, ponieważ doskonale uświadamia ludziom zagrożenia, jakie czekają na nich po alkoholu oraz jakie mogą stworzyć, działając w nieprzemyślany sposób.