Kiedy dostałem zlecenie na remont tego domu to byłem bardzo zadowolony, ponieważ właściciel miał nietuzinkowe wymagania a ja miałem okazję się wykazać. Właściciel domu wyjaśnił mi jakie ma plany i wszystko było jak najbardziej możliwe do zrealizowania.

Kuchnia z betonem architektonicznym wygląda rewelacyjnie

beton architektonicznyNajbardziej spodobał mi się jednak pomysł z kuchnią. Ma tam być użyty beton architektoniczny i wiedziałem, że to miejsce będzie wyglądało na prawdę wyjątkowo. Kiedyś już pracowałem z takimi materiałami i doskonale wiem jak się zabrać do pracy. Nie bez powodu zostałem polecony temu klientowi przecież. Materiał kupował sam, ponieważ miał dojścia do tanich produktów w wysokiej jakości. Nie dziwiłem się więc, że sam robi zakupy. Dostałem gotowe materiały i mogłem pracować bez żadnych przeszkód. Kiedy klient przywiózł beton architektoniczny to zauważyłem, że wzór, który wybrał jest na prawdę świetny. Kuchnię właśnie zaczynałem robić a już mi się to podobało. Zabrałem się od przygotowania ścian do nakładania tego betonu i bardzo sprawnie mi szło. Jest to stosunkowo nowy dom i nawet nie musiałem wyrównywać ścian. Właściciel przyglądał mi się jak pracuję i sam był ciekawy jak się kładzie taki beton architektoniczny, bo nigdy nie miał okazji tego obserwować. Zdecydował się na takie rozwiązanie, bo widział je u znajomego i bardzo mu się spodobało. W ciągu trzech dni miałem wszystko zrobione i podobał mi się efekt końcowy. Nie dziwię się, że klient się na ten beton architektoniczny zdecydował.

Zarobiłem na tym zleceniu całkiem niezłe pieniądze, ponieważ zajmowałem się remontem całego domu. Nawet później zacząłem się zastanawiać czy u siebie takie rozwiązania nie wprowadzić i nawet porozmawiałem o tym z żoną. Spodobało jej się to.

Kategorie: Dom