Trans Sander – dobry rower turystyczny

 

Chociaż większość z nas rower wykorzystuje jako sprzęt czysto użytkowy, służący do szybkiego przemieszczenia się z punktu A do punktu B, niektórzy użytkownicy rowerów wykorzystują tego typu sprzęty do planowania i organizowania dłuższych, bardziej wycieczkowych wypraw. W takich okolicznościach, na pewno dużo lepiej sprawdzą się rowery trekkingowe.

Rower trekkingowy proponowany przez Kross

popularny kross trans sanderJedną z firm, zajmujących się produkcją różnego rodzaju rowerów dostępnych na polskim rynku, jest firma Kross. Wśród jej produktów znajdziemy też rowery turystyczne, nazywane trekkingowymi, a wśród nich popularny Kross Trans Sander. Jest to rower, który charakteryzuje się stosunkowo niską masą – waży siedemnaście i pół kilogramów – cechując się jednocześnie naprawdę wytrzymałą konstrukcją. Osiągnięcie tego typu połączenia jest możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniego stopu aluminium, które gwarantuje lekkość i odporność na zniszczenia, które mogą prowadzić nawet do złamania ramy. Trans Sander stawia na wygodę i komfort podróżowania, więc wyposażony jest w odpowiednio długie błotniki, które zabezpieczają nas przed zabrudzeniem spowodowanym rozpryskami błota lub kałuży na naszym ubraniu. Rower wyposażony jest w tylny bagażnik, który został wykonany w taki sposób, by dawał nam możliwość przewożenia nawet dużych obciążeń. Dzięki temu możemy zaplanować piknik poza miastem, a na bagażniku umieścić kosz ze wszystkimi przysmakami, które chcemy ze sobą zabrać.

Producent doskonale wie, że dla użytkowników turystycznych liczą się nie tylko właściwości techniczne roweru, które pozwalają na jego praktyczne wykorzystanie, ale również ważny jest wygląd sprzętu. Aby spełnić potrzeby estetyczne użytkowników, została więc zastosowana technologia malowania ramy, która sprawia, że farba jest odporna na uszkodzenia i odpryski.