Ostatnio na mapie Łodzi pojawiła się zupełnie nowa firma, która swoją siedzibę ma przy tamtejszym lotnisku. Firma ta zajmuje się wypożyczaniem samochodów dla turystów, którzy przylatują do tego miasta. Z oferty tej wypożyczalni mogą też skorzystać mieszkańcy Łodzi. Największą zaletą tej wypożyczalni są niskie ceny za wynajęcie nowych aut.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na dobę?

tania wypożyczalnia samochodów łódźFirmy, które oferują wynajem aut bezpośrednio na lotnisku mają teraz bardzo dużą konkurencję. Nowoczesna wypożyczalnia otwarła się kawałek od lotniska, ale wystarczy zadzwonić i samochód zostanie podstawiony pod terminal. Na uwagę zasługują naprawdę korzystne ceny. Wypożyczenie w tej nowej firmie małego samochodu miejskiego kosztuje niespełna sto złotych na dobę. Jest to zatem jakieś trzydzieści procent mniej niż w wypożyczalni na samym lotnisku. Dlatego ta nowa tania wypożyczalnia samochodów Łódź ma coraz więcej klientów. Zdecydowaną większość stanowią przylatujący na łódzkie lotnisko turyści. W tej wypożyczalni mają ofertę nawet dla najbardziej wymagających klientów biznesowych, ponieważ dużą część floty stanowią pojazdy z najwyższych segmentów i w najwyższej klasie. To sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nowa wypożyczalnia przy lotnisku stosuje również bardzo mądrą reklamę, ponieważ prezentują się oni na stronach internetowych portali do wyszukiwania połączeń lotniczych. A to naprawdę wiele pomaga w tej branży.

Przylatujący do Łodzi turyści mogą od niedawna skorzystać z oferty nowoczesnej wypożyczalni, która swoimi cenami deklasuje lotniskową konkurencję. Dzięki dobrym cenom i flocie tylko nowych samochodów z usług tej wypożyczalni korzysta coraz więcej przylatujących do Łodzi pasażerów. Do tego jeszcze mają świetne reklamy w internecie.

Kategorie: Motoryzacja