Jestem Roman. Odziedziczyłem z żoną po rodzicach dom. Dom jest dosyć stary i wymaga remontu. Znajduje się poza miastem. Do miejscowości Warszawa jest od niego dwadzieścia minut samochodem a piętnaście minut pociągiem. Dzieciaki nie będą musiały zmieniać szkoły a zona będzie miała także w miarę blisko do pracy.

Rok temu zrobiłem kurs na wózek widłowy

kurs na wózek widłowyGeneralnie do tej pory mieszkaliśmy w bloku. Mieliśmy dwa pokoje więc jak pojawiła się propozycja przeprowadzki do dużego domu to od razu się zgodziliśmy. Tam są trzy pokoje na górze więc i syn i córka mieliby osobne pokoje. Na dole znajduje się salon z kuchnią i są dwie łazienki. Jedna na górze druga dna dole. Dom trzeba wyremontować. Z żoną zaniepokoiliśmy się jak zobaczyliśmy, że na dachu znajduje się azbest. Z tego co się orientuje to trzeba mieć specjalnie szkolenie żeby usuwanie azbestu było nie szkodliwe dla zdrowia. Osoby, które mają zająć się zdejmowaniem muszą wiedzieć jak to zrobić bezpiecznie i dla siebie i dla środowiska. Rok temu robiłem specjalny kurs na wózek widłowy w warszawie i z tego co kojarzę to można tam było zrobić usuwanie azbestu. Szkolenie trwało trzy tygodnie i było dosyć drogie. Kursy na wózki widłowe były dużo tańsze. Szkoła miała wiele kursów. Szkolenia energetyczne , które cieszyły się dużym zainteresowaniem tak samo jak szkolenia SEP. Nasz remont zaczęliśmy od poszukania specjalisty w usuwaniu azbestu. Znalazłem kilka takich ogłoszeń. Wybrałam specjalistę z dokumentami, żeby mieć pewność że wszystko zostanie porządnie wykonane.

jak azbest został już zdjęty, mogliśmy dalej ruszyć z naszymi pracami. teraz jest maj. chcemy po wakacjach najdalej wprowadzić się do nowego domu. żeby w trakcie nowego roku szkolnego nie robić już dzieciom dodatkowego zamieszania. Już nie możemy z żoną doczekać się przeprowadzki.

Kategorie: Edukacja