Kiedy mój chłopak powiedział mi, że jego dobry przyjaciel zaprosił nas na swoje wesele, byłam bardzo radosna. Lubię tego typu imprezy. Zawsze jako ostatni schodzimy z parkietu. Po paru minutach uśmiech zszedł mi nieco z ust, kiedy uświadomiłam sobie, że nie mam w szafie odpowiedniej sukienki na tę okazję. Musiałam więc wybrać się na zakupy.

Piękna koronkowa sukienka na wesele

sukienki koronkoweJak tylko mój chłopak poinformował mnie o zbliżającym się weselu, zaczęłam interesować się tematem sukienek. Przeglądałam dostępne w Internecie propozycje, jednak żadna mnie do końca nie przekonywała. Owszem, znalazłam kilka interesujących opcji, jednak jeśli chodzi o sukienki, to jestem zdania, że należy kupować je stacjonarnie, by dopasować jak najodpowiedniejszy rozmiar. Dlatego też w weekend postanowiłam wybrać się do centrum handlowego w poszukiwaniu kiecki. Cieszyło mnie to wyjście, gdyż lubię zakupy i przymierzanie ubrań. Chodząc po sklepach, niespecjalnie było na czym zawiesić oko. Dlatego też z nieco ponurą miną, weszłam bez większych nadziei do sklepu, do którego rzadko wchodzę. Tym razem dobrze się stało, że poczyniłam wyjątek. Widząc na wieszakach przepiękne sukienki koronkowe, cała radość do mnie wróciła. Z uśmiechem na ustach zaczęłam przymierzać kolejne modele, by wreszcie trafić na tę jedną, jedyną koronkową sukienkę. Była przepiękna! Wykonana z delikatnej koronki w kolorze burgundowym. Niemal rozpływałam się ze szczęścia, kiedy wyszłam ze sklepu z zapakowaną kiecką.

Kiedy wróciłam do domu, niemal od razu przebrałam się w sukienkę, by pokazać ją swojemu chłopakowi. Widziałam po jego minie, że również bardzo mu się spodobało. To dodało mi pewności. Odwiesiłam ją do szafy, nie mogąc się doczekać wesela. Już wtedy czułam, że to będzie świetna impreza!

Kategorie: Moda