Sprzedaję dywaniki i maty do bagażników

Jestem przedstawicielem handlowym w pewnej dużej firmie. Do obsługi mam całe województwo w którym mieszkam. Firma ma dobra renomę i wiele pozytywnych opinii ze strony klientów. Firma produkuje najlepsze wyrobi dlatego ciesze się, że mogę w niej pracować.

Maty do bagażników są doceniane

maty do bagażnika Poza siedzibą główną gdzie są produkowane dywaniki samochodowe welurowe czy gumowe firma prowadzi także sklep firmowy w różnych częściach naszego kraju. Sklepy cieszą się sporym zainteresowaniem. Klienci doceniają maty do bagażnika ze sklepu internetowego i inne nasze towary za wysoka jakość naszych produktów. Firma stara się żeby jakość była bardzo wysoka bo to jest gwarancja, że towary będą chętniej kupowane i zamawiane przez klientów. Ja jako przedstawiciel handlowy współpracuję z wieloma sklepami i proponuje im nasze towary. Mam wiele zamówień na dywaniki samochodowe gumowe i welurowe. Właściciele sklepów przekonali się, że pomimo tego, że nasze dywaniki są droższe niż konkurencji klienci chętnie je kupują. Niestety wysoka jakość idzie w parze z wyższą ceną. Klienci wola raz wydać więcej pieniędzy i dłużej móc korzystać z dywaników czy mat do bagażnika. Bardzo lubię moją pracę. Zawsze była aktywna. Nie lubię siedzieć za biurkiem. Wolę jechać w trasie i spotykać się z właścicielami sklepów. Dla mojej rodziny także załatwiam nasze towary. Maty do bagażnika kupiłam ostatnio mężowi i siostrze do auta. Pracując w firmie jako przedstawiciel handlowy mogę korzystać z wielu zniżek i upustów. Ceny są wówczas niskie i bardzo opłaca mi się zakup towarów. Przy następnej możliwości kupie siostrze i mężowi dywaniki samochodowe gumowe bo są najlepsze.

Mi się welurowe nie podobają chociaż firma na prawdę wykonuje je z grubych materiałów i są one dopasowane do każdego auta. Dzisiaj udało mi się zdobyć duże zlecenie więc jestem bardzo zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *