Jestem przedstawicielem handlowym w pewnej dużej firmie. Do obsługi mam całe województwo w którym mieszkam. Firma ma dobra renomę i wiele pozytywnych opinii ze strony klientów. Firma produkuje najlepsze wyrobi dlatego ciesze się, że mogę w niej pracować.

Maty do bagażników są doceniane

maty do bagażnika Poza siedzibą główną gdzie są produkowane dywaniki samochodowe welurowe czy gumowe firma prowadzi także sklep firmowy w różnych częściach naszego kraju. Sklepy cieszą się sporym zainteresowaniem. Klienci doceniają maty do bagażnika ze sklepu internetowego i inne nasze towary za wysoka jakość naszych produktów. Firma stara się żeby jakość była bardzo wysoka bo to jest gwarancja, że towary będą chętniej kupowane i zamawiane przez klientów. Ja jako przedstawiciel handlowy współpracuję z wieloma sklepami i proponuje im nasze towary. Mam wiele zamówień na dywaniki samochodowe gumowe i welurowe. Właściciele sklepów przekonali się, że pomimo tego, że nasze dywaniki są droższe niż konkurencji klienci chętnie je kupują. Niestety wysoka jakość idzie w parze z wyższą ceną. Klienci wola raz wydać więcej pieniędzy i dłużej móc korzystać z dywaników czy mat do bagażnika. Bardzo lubię moją pracę. Zawsze była aktywna. Nie lubię siedzieć za biurkiem. Wolę jechać w trasie i spotykać się z właścicielami sklepów. Dla mojej rodziny także załatwiam nasze towary. Maty do bagażnika kupiłam ostatnio mężowi i siostrze do auta. Pracując w firmie jako przedstawiciel handlowy mogę korzystać z wielu zniżek i upustów. Ceny są wówczas niskie i bardzo opłaca mi się zakup towarów. Przy następnej możliwości kupie siostrze i mężowi dywaniki samochodowe gumowe bo są najlepsze.

Mi się welurowe nie podobają chociaż firma na prawdę wykonuje je z grubych materiałów i są one dopasowane do każdego auta. Dzisiaj udało mi się zdobyć duże zlecenie więc jestem bardzo zadowolona.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *