Gdy kupiliśmy z mężem mieszkanie nie musieliśmy w nie zbyt dużo inwestować. Kupiliśmy je z rynku wtórnego i było w dosyć dobrym stanie. To znaczy można było się praktycznie od razu do niego wprowadzać i tam mieszkać.

Zamówienie nowych mebli kuchennych do mieszkania

kraków kuchnie na wymiarWtedy byliśmy z tego rozwiązania bardzo zadowoleni bo po prostu nie mieliśmy pieniędzy na zakup jakiś nowych rzeczy. Z czasem jednak robiliśmy oczywiście poszczególne pomieszczenia po swojemu. Na koniec została nam tylko kuchnia. Jednak ja chciałam żeby ona była urządzona tak jak ja sobie to wymarzyłam. Chciałam mieć tam meble typowo na wymiar wysokiej jakości. Znajomi takie mają i mi się one bardzo podobają. Dlatego też gdy już mieliśmy uzbieraną odpowiednią kwotę pieniędzy to pojechaliśmy do jednej bardzo dobrej firmy zamówić tam kuchnię. I ta kraków kuchnie na wymiar znajduje się blisko mojej pracy. Czyli nie mieliśmy tam daleko. Pan z jakim rozmawialiśmy był prawdziwym profesjonalistą. Najpierw pokazał nam katalog z różnymi kuchniami. Wśród nich była jedna, która najbardziej nam się spodobała. Potem pan przyjechał do nas żeby wszystko jeszcze dokładnie wymierzyć. Po tym powstał już projekt, który my oczywiście zaakceptowaliśmy od razu. Musieliśmy poczekać jakiś czas aż meble zostaną dla nas wykonane. Ale nie było to też jakoś mocno długo. Z tego co wiem to gdzie indziej czeka się dłużej. W umówionym terminie przyjechała ekipa żeby zamontować meble. Panowie pracowali bardzo sprawnie.

A my z mężem patrzyliśmy się jak szybko powstaje nasza nowa kuchnia. Po jakimś czasie wszystko było już zrobione. Według mnie meble zostały wykonane z należytą starannością. To znaczy wszystko wyglądało tak jak miało być. I mogę śmiało powiedzieć, że teraz jest to kuchnia moich marzeń.

Kategorie: Wnętrza