Solidne meble kuchenne

Jakiś czas temu myśleliśmy o małym remoncie. Obiecaliśmy sobie, że wiosną trzeba będzie wymienić wiele rzeczy. Nie mogliśmy już odwlekać bo wszystko zapisaliśmy w kalendarzu i nawet umówiliśmy już ekipą, która miała pomóc przy montowaniu wszystkiego. Postanowiliśmy zacząć od kuchni, bo była w najgorszym stanie.

Nowa kuchnia na wiosnę

meble kuchenne w GdańskuNajwiększy problem mieliśmy z meblami, ponieważ chcieliśmy kupić coś trwałego na wiele lat. Wiele mebli wyglądało ładnie i dobrze się prezentowało, jednak nie wiadomo, jak z ich wytrzymałością. Wtedy nasi rodzice polecili nam meble kuchenne w Gdańsku robione na specjalne zamówienie, lub można było wybrać coś gotowego z katalogu. Mówili, że i oni i ch znajomi zamawiali meble z tamtej firmy i nigdy nie narzekali, a trzymają się już od kilku lat i dalej wyglądają jak nowe. Faktycznie, poszłam się im przyjrzeć z bliska i nie było widać na nich żadnych uszczerbków. I to bynajmniej nie przez mamę, bo nie dbała za bardzo o takie rzeczy, była bardzo roztrzepana i nieraz jej coś spadło. Musiałam stwierdzić, że jak u mamy coś się dobrze sprawuje, to będzie naprawdę niezniszczalne. Pojechaliśmy więc złożyć zamówienie i obejrzeliśmy sobie obowiązującą, zaktualizowaną ofertę. Byłam zaskoczona, że meble są tak tanie, a tak dobre. W sklepach normalnie tyle samo gdzieś kosztowały i nawet więcej, a nie wyglądały na tak porządnie wykonane. Trzeba było wybrać tylko kolor, bo z mężem już podjęliśmy decyzję co do modelu mebli.

Tym razem wybraliśmy meble w kolorze jasnego drewna. Nie chciałam ani białych, bo mamy dzieciaki, które lubią po wszystkim rysować, ani czarnych- bo w domu wtedy byłoby trochę za ciemno. Kuchnia nie może być w ciemnych barwach. Wszystko udało się szybko zorganizować i w krótkim czasie meble się u nas znalazły.