Moja córka ma teraz pięć lat i chodzi do przedszkola. Ma dużo koleżanek i często się razem bawią. Malwinka ma też swojego ulubionego misia, z którym czasem śpi czy zabiera go w podróż. Chętnie się nim też bawi. Jednak nie wszystkie dzieci mają takie ładne zabawki i jak chcą się razem bawić to nie jest to łatwe. Postanowiłam im pomóc i kupić zabawki.

Przytulanki dla każdego dziecka

http://silveradoshop.com/kocyki-minky-poduszki-i-przytulanki-dla-dzieci-c-5.htmlZastanawiałam się czym dzieciaki się mogą bawić. Lalki były zbyt oklepane, a też chłopcy nie będą się chcieli nimi bawić. Klocki są za to za mało interaktywne, choć wspólne budowanie moje też być fajne. Postanowiłam postawić na przytulanki. Ładne misie mogą być przytulankami na noc, dobrze wyglądają na półce, a można się też nimi bawić w przyjaciół, rodzinę czy sklep. Dzieci lubią takie zabawy grupowe. Chciałam jednak, żeby te przytulanki były jakieś ciekawe, a nie tam takie zwykłe miśki. W sklepie z zabawkami nie było nic ciekawego, tylko pluszaki zwykłe. Przerzuciłam swoje poszukiwania na sklep internetowy. Tam poszło mi o wiele lepiej. Były tam ciekawe przytulanki z różnymi zwierzakami, takimi jak pieski, kotki, czy sowy. Dla każdego coś się znajdzie. Wybrałam po jednej maskotce z rodzaju, tak by każdy miał coś innego. Wszystko pójdzie do jednej paczki, więc tranbsport wyjdzie taniej. Po rozpakowaniu sprawdziłam czy wszystko się zgadza i czy maskotki nie są uszkodzone. Potem dałam je dzieciakom jak przyszły się pobawić. Były z nich bardzo zadowolone. Każdy wybrał sobie przytulankę i zaczęli się bawić.

Dobrze że kupiłam różne maskotki, więc każdy może być w zabawie kimś innym. Maskotki są kolorowe, mięciutkie i bezpieczne dla dziecka. Wypełnienie nie powoduje alergii, a materiał można prać w pralce. To dla mnie zaleta.

Więcej na stronie http://silveradoshop.com

Kategorie: Hobby