Przed ślubem nie zapomnij o niczym

Ślub i wesele to nie tylko ceremonia w kościele i zabawa w sali bankietowej. Te dwa aspekty to oczywiście finał wielomiesięcznych przygotowań. Przygotowań, podczas których trzeba pamiętać o wielu kwestiach. Bez nich impreza może nie okazać się tą z marzeń.

Dzięki reportażowi będziecie wracać do dnia ślubu

reportaż ślubny bydgoszczW zasadzie to planowanie zaczyna się od wyboru sali bankietowej. Terminy są zarezerwowane z dużym wyprzedzeniem, warto więc mieć to na uwadze. Kiedy już mamy zabukowaną salę, można zacząć przygotowywać kolejne kwestie. Oczywiście przy okazji sali weźcie pod uwagę pokoje do wynajęcia dla gości, przynajmniej dla tej części z nich, która przyjeżdża z daleka. Kolejna rzecz to didżej lub zespół muzyczny, w zależności od tego, jaki rodzaj zabawy wolicie. Rozchwytywani didżeje mają bardzo napięte grafiki, więc odpowiednio wcześnie wykonajcie telefon do wybranej przez siebie osoby. Ten jeden jedyny dzień w życiu warto uwiecznić na płycie dvd lub na zdjęciach. Dlatego ważnym krokiem podczas planowania wesela jest znalezienie fotografa. Osoba, która wykona dla was fotki, również musi być odnaleziona na tyle wcześnie, by akurat miała wolny termin w kalendarzu. W przypadku fotografii opcji jest wiele. Możecie zamówić pakiet zdjęć ze ślubu w kościele albo z wesela, albo z jednego i drugiego, ewentualnie dodatkowo także album. Jeśli chodzi reportaż ślubny bydgoszcz, Białystok czy Szczecin, a także inne miejscowości mają do zaoferowania szeroki wybór ofert w tym zakresie. Odpowiedniego specjalistę znajdziecie bez kłopotu. O czym jeszcze powinno się pamiętać przy szykowaniu wesela? Menu, dekoracje, zaproszenia i winietki.

To i tak tylko część rzeczy do załatwienia. Do tej pory nie wymieniliśmy choćby sukni ślubnej i garnituru. Ich wybór to także trudne i czasochłonne zajęcie. Przygotujcie się na wielokrotne przymiarki. Warto jednak się poświęcić, by wszystko było tak, jak sobie wymarzyliście.