Projektantka przygotowała dla mnie ładny projekt mieszkania

Udało mi się uzyskać kredyt na zakup wymarzonego mieszkania. Bardzo się długo o niego starałam ale cieszę się, że w końcu udało się załatwić wszystkie formalności. Moje mieszkanie, które kupiłam jest piękne chociaż wymaga jeszcze wiele pracy.

Znalazłam dobrego projektanta

projektowanie wnętrz WrocławKoleżanka, która korzystała z pomocy pewnej pani, która jej urządzała mieszkanie przekazała mi do niej namiary. Postanowiłam od razu do niej zadzwonić bo Mariola mówiła mi, że pani Mariola ma zawsze bardzo napięty grafik. na szczęście udało nam się umówić na spotkanie, żeby specjalistka mogła zobaczyć moje mieszkanie. Mieszkanie było spore i wymagało dużo pracy. Ja niestety nie mam pomysłu jak można by je dobrze zagospodarować. Chciałabym żeby mieszkanko było funkcjonalne i spełniało wszystkie moje potrzeby. Na razie mieszkam sama więc mogę je projektować pod siebie. Projektowanie wnętrz Wrocław jest chętnie wybierane przez klientów jak twierdziła pani Mariola. kiedy zobaczyła moje mieszkanie stwierdziła, ze ma w sobie potencjał i ona ma już dużo pomysłów jak można je zagospodarować. Oczywiście przygotowała dla mnie kilka projektów i ja mogłam sobie wybrać co najbardziej mi się podoba. Ostateczna wersja bardzo mi się podobała. Udało mi się znaleźć dobra ekipę budowlaną, która wykonywała swoje prace biorąc pod uwagę projekt przygotowany przez projektantkę. Koszt zaprojektowania mojego mieszkania nie był wysoki a ja miałam dzięki temu pewność, że wszystko będzie do siebie pasować.

Od kiedy miałam okazję przekonać się, że praca projektanta jest bardzo potrzebna i przydatna to wszystkim znajomym, którzy są w trakcie remontu lub budowy domu polecam panią Mariolę. Muszę przyznać, że zrobiła ona na mnie ogromne wrażenie i bardzo dobrze nam się współpracowało.