Potrzebowaliśmy zakupić do firmy stojak rowerowy. Wielu pracowników przybywa do pracy właśnie na rowerze, więc kiepsko, że do tej pory nie mieli żadnego stojaka. Musieli przymocowywać rowery na przykład do balustrady przy schodach.

Producent stojaków był potrzebny

producent stojaków rowerowychNie dość, że jest to niewygodne, to jeszcze wygląda naprawdę nieprofesjonalnie. Klienci, którzy przychodzili do naszej firmy, musieli mieć niezbyt korzystne wrażenie o naszym przedsiębiorstwie. W końcu postanowiono więc, że przydałby się jakiś producent najlepszych stojaków rowerowych. Pewna osoba miała się tym zająć. Niestety, nie wywiązała się z zadania, więc w końcu zostało to zlecone mi. Postanowiłem jak najszybciej znaleźć jakieś dobre stojaki, gdyż sam chętnie używałbym roweru, gdybym wiedział, że będzie on bezpieczny w czasie, w którym siedzę w pracy. Poza tym znalazłem dobrą firmę, więc od razu zrobiłem zakupy domowe. Potrzebna mi była zasuwa garażowa. Nie mogę sobie pozwolić na to, aby w drzwiach tkwiła ciągle ta zużyta, co do której nie mam pewności, że przetrzyma następny dzień. Nie chcę zaś później martwić się kradzieżą. Poza tym kupiłem łączniki budowlane, gdyż chciałem w moim garażu zamontować kilka półek. Oczywiście, zakupy dla firmy były robione osobno. Szef zaaprobował wybór producenta stojaków na rowery i dopiero wówczas mogłem dokonać zakupu. Transport był wliczony w cenę i już następnego dnia po otrzymaniu przez producenta pieniędzy, mieliśmy stojak na miejscu, pod firmą. Wszyscy korzystający z rowerów bardzo się ucieszyli. Budynek firmy także wygląda teraz lepiej.

Niby mała rzecz, ale cieszy i trochę zmienia. Stojaki naprawdę są jedną z takich rzeczy, które mogą się przydać i dobrze się prezentują przed profesjonalnym przedsiębiorstwem. Jest to taki przejaw dbałości o pracowników i ekologię.

Kategorie: Handel

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *