Uważam, że praca sprawia, że człowiek czuje się komuś potrzebny. Moja praca może i nie była jakimś ratowaniem życia, ale uważam, że też była ważna. Pracowałem w magazynie już mniej więcej od trzech lat. Lubiłem to co robię. Naszym zadaniem w pracy było pilnowanie zamówień i szukanie odpowiednich części. Oczywiście goniły nas terminy.

Zakup kontenerów siatkowych

kontenery siatkoweZawsze mieliśmy problem w magazynie znaleźć cokolwiek. Ktoś komuś coś przełożył i wkurzaliśmy się na siebie. Było to o tyle problematyczne, że gdy przyjeżdżał kurier trzeba było mu od razu wszystko przekazać a tu nie było takiej możliwości. Postanowiliśmy coś z tym zrobić. Trzeba było usprawnić nasze działania. Tak nie dało się pracować. W końcu ktoś wpadł na pomysł, że kontenery siatkowe będą idealnym rozwiązaniem. Każdy od razu przyklasnął na ten pomysł. Postanowiliśmy, że od razu zdecydujemy się na to, jak układać w kontenerze. Trzeba było to dokładnie rozplanować, żeby usprawnić nasze poszukiwanie przedmiotów. Zrobiliśmy specjalny katalog alfabetyczny i numeryczny. Kiedy dotarły do nas kontenery, każdy bardzo się ucieszył, ponieważ były porządnie wykonane i z łatwością umieszczało się w nich materiały. Dzięki temu, co zaplanowaliśmy, nasza praca stała się w końcu przyjemnością. Kontenery były bardzo pojemne. Poza tym siatka wszystko dobrze trzymała, więc nie było możliwości, że coś wypadnie. 

Zanim zakupiliśmy kontenery, zdarzało się i tak, że coś spadło nam z półki i szukaliśmy tego tygodniami. Kontener siatkowy chroni nas od takich sytuacji. W końcu mamy porządek w pracy. Nie spędzamy czasu na poszukiwaniach. Możemy ten czas przeznaczyć na kolejne rozkładanie nowo przybyłego towaru. Co chwila domawiamy kontenerów, bo dzięki takiej sprawności, nasz magazyn codziennie się rozwija.

Kategorie: Przemysł