Coraz większą popularnością cieszą się miejsca takie jak spa samochodowe. W tych specjalistycznych punktach świadczących usługi z zakresu przywracania blasku autom świadczony jest szeroki wachlarz usług. W zależności od charakterystyki danego punktu zlecić można pełną gamę czynności, która zapewni niepowtarzalny wygląd każdemu pojazdowi.

Specjalistyczna maszyna do polerowania powierzchni

Maszyny polerskiePakiet podstawowy z reguły obejmuje podstawowe czynności takie jak chociażby odkurzanie wnętrza pojazdu, mycie i woskowanie. Oprócz odkurzania oferowane są również usługi prania i czyszczenia tapicerki samochodowej. Następną oferowaną usługą jest renowacja kloszy przednich i tylnych, które wraz z upływem czasu zaczynają matowieć co przekłada się zarówno na spadek bezpieczeństwa jak i na gorszy efekt wizualny. Dodatkowo w samochodowych spa bardzo często oferowana jest usługa czyszczenia elementów metalowych i chromowanych co przywraca ich pierwotny blask. W punktach świadczących usługi z zakresu renowacji i konserwacji pojazdów zlecić można również pomiary grubości powłoki lakierniczej czy profesjonalne czyszczenie tapicerek skórzanych. Prawdziwym hitem jest jednak polerowanie lakieru. Maszyny polerskie, którymi dysponują takie punkty z reguły są sprzętem najwyższej klasy co zapewnia wysoką jakość świadczonych usług. Do polerowania używane są preparaty uznanych marek co dodatkowo poprawia całościowy efekt. Warto dodać, że w wyniku polerowania powierzchni lakierniczej przy pomocy specjalistycznych maszyn usuwane są wszelkiego rodzaju ubytki w powłoce takie jak chociażby rysy czy ślady po uderzeniach kamyków czyli odpryski.

Większe uszkodzenia takie jak chociażby otarcia parkingowe mogą być usunięte przez specjalistów, którzy przeważnie prowadzą warsztat lakierniczy koło punktów spa samochodowego. Zapewnia to kompleksową obsługę klienta i możliwość realizacji wszelkich czynności związanych z wizerunkiem auta w jednym miejscu.  Jest to niezwykle komfortowa sytuacja jeśli chodzi o potencjalnych klientów.

 

Kategorie: Motoryzacja