Dzień ślubu w tydzień wyjątkowym w związku z tym należy dokładnie zadbać o jego odpowiednią oprawę. Tego dnia chciałam poczuć się jak księżniczka, w związku z czym postanowiłam szczególną uwagę zwrócić na dekorację. Na szczęście, dzięki temu że udało mi się znaleźć profesjonalną wypożyczalnie samochodów ślubnych, nie miałem najmniejszych problemów związanych z odpowiednim udekorowaniem auta.

Bajkowy samochód ślubny

stylowe auto do ślubu z toruniaOstatecznie zdecydowałem się na stylowe auto do ślubu z Torunia. Samochód ten był samochodem utrzymanym w stylu zabytku, w związku z czym idealnie wpasował się stylistycznie w oprawę mojego ślubu. Wypożyczalnia oferowała ja tak nie tylko samochody. Na życzenie klientów zajmowała się również odpowiednim udekorowaniem wybranego pojazdu. Dostępne były bardzo różne opcje. W przypadku problemów z podjęciem decyzji dotyczących dekoracji, na miejscu była dostępna osoba, która specjalizowała się właśnie w ozdobach ślubnych, w związku z czym można było uzyskać natychmiastową porady. Ja na przykład zdecydowałam się na biały bukiet, umieszczony na maskę czarnego samochodu, ponieważ kontrast ten prezentował się naprawdę wspaniale. Wiązanka została wykonana przez profesjonalną florystkę, z którą współpracowała wypożyczalnia. Samochód był idealnie odnowione oraz błyszczący, w związku z czym udało mi się podjechać do swojego ślubu z klasą. Przeżycia z tym związane okazały się naprawdę wspaniałe.

Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć wypożyczalnie samochodów ślubnych, która oferowała nie tylko wspaniałe pojazdy, ale również zajmowała się i dekoracjami. Dzięki temu samochód wraz z dodatkami prezentował się idealnie, a ja nie musiałam się przejmować jeszcze tym aspektem, pozostawiając go w rękach profesjonalistów. Serdecznie polecam takie rozwiązanie.

Kategorie: Wesele