Byłem dyrektorem dużej firmy budowlanej. Większość obowiązków była na mojej głowie. Szef mi ufał i powierzał nawet te najważniejsze zadania. Zarządzałem wszystkimi kierownikami zespołów budowlanych i dzięki temu wszystko miałem pod pełną kontrolą.

Odzież robocza z taniej hurtowni

hurtownia odzieży roboczej szczecinOdpowiadałem również za realizację zamówień na odzież roboczą, którą kupowałem nie rzadziej jak raz w miesiącu. Odzież dla wszystkich pracowników zamawiałem w sklepie online, ponieważ tak było mi wygodniej. Ceny jednak były dość wysokie. Kiedy prezes kazał mi szukać oszczędności dla firmy, to w pierwszej kolejności zająłem się właśnie odzieżą roboczą. Sprawdziłem oferty dostępne w pobliżu i dowiedziałem się dzięki temu, że od jakiegoś czasu działała hurtownia odzieży roboczej Szczecin znałem jak własną kieszeń i od razu wiedziałem w jakim miejscu znajduje się ta hurtownia. Pojechałem tam osobiście, ponieważ chciałem porównać ceny. Były o wiele niższe niż w sklepie, w którym odzież roboczą dla pracowników zamawiałem do tej pory. Już wiedziałem, że robiąc zakupy w tej hurtowni zaoszczędzę spore pieniądze. Prezesowi przedstawiłem porównanie cen i od razu kazał mi kupować odzież roboczą dla pracowników tylko w tej hurtowni. Dogadałem się z właścicielem, że składałem raz w miesiącu zamówienie na odzież roboczą a on wszystko dostarczał mi do firmy. Układ był idealny i każdemu odpowiadał. Mimo faktu, że dostawy realizowała hurtownia za dodatkową opłatą, to odzież i tak była tam tania i porządna.

Odzież robocza z hurtowni była znakomitej jakości, ponieważ nie niszczyła się tak szybko. Pracownicy sami mi zgłaszali, że są bardziej zadowoleni. Poza tymi zmianami, wprowadziłem jeszcze wiele innych, które pozwoliły na osiągnięcie jeszcze większych oszczędności.

 

Kategorie: Usługi