Kiedy za oknem robi się coraz zimniej, to zaczynamy zakładać na siebie coraz więcej warstw ubrań, żeby nie zmarznąć. Jak wiemy, najwięcej ciepła ucieka z ludzkiego organizmu przez głowę i stopy, dlatego też zakładamy ciepłe czapki i ciepłe buty. Choć nie każde buty, które producent nazywa zimowymi, takie właśnie są.

Nie ma lepszych butów od ocieplanych workerów

workery ocieplaneKiedy na zewnątrz temperatura spada poniżej zera, to kobiety zakładają na nogi botki i kozaki, bo w takich czują się kobieco i do pewnego stopnia jest im ciepło. Jeżeli but jest zbyt ciasny, to szybko nastąpi wychłodzenie stopy, bo będzie ściśnięta, a przez to nie dotrze do niej odpowiednia ilość krwi i tlenu. W taki sposób łatwo sobie odmrozić stopy albo po prostu się przeziębić. Buty zimowe, przede wszystkim powinny być wygodne i ciepłe. Workery ocieplane to doskonałe rozwiązanie na mroźną zimę, bo świetnie trzymają ciepło w bucie i nie przepuszczają wody. Są wystarczająco szerokie, aby można było włożyć do nich stopę z grubą skarpetą, która dodatkowo zabezpieczy nasze nogi przez zimnem. Gruba podeszwa workerów skutecznie izoluje stopy od podłoża po jakim chodzimy i nie dopuszcza do wyziębienia. Buty są uszyte z wysokiej jakości skóry, pokrytej specjalną powłoką pozwalającą stopie oddychać, ale nie wpuszczającą wody do środka. Workery są ocieplane naturalną, owczą wełną, co zapewnia komfort chodzenia i miękkość, którą uwielbiają nasze stopy. Cholewka ponad kostkę zapewnia stabilne utrzymanie buta na nodze i nie dopuszcza do dostania się zimnego powietrza do wnętrza obuwia.

Jeżeli zależy nam na komforcie i wygodzie, to nie ma lepszych butów niż workery, bo są połączeniem sportowego obuwia z górskimi trepami, które sprawdzą się w każdych warunkach. Wysoka jakość wykonania, gwarantuje nam długie lata użytkowania bez obawy o uszkodzenia mechaniczne.

Kategorie: Moda