Nowe formuły sufitów napinanych

Aby zapewnić w pomieszczeniu nowoczesny i bardzo ciekawy efekt warto skorzystać z oferty producentów sufitów napisanych. Intrygującą propozycją są sufity napinane z nadrukiem lub zdjęciem. Do ekspozycji motywu warto użyć podświetlenia taśmami LED. Sufity napinane to elastyczny i rozciągliwy materiał transparentny PVC. Rozpięty na profilach podczas nagrzewania pomieszczenia utworzy idealnie równą powierzchnię.

Personalizacja wnętrza unikalnym nadrukiem

sufity napinane z nadrukiemPowłoka sufitu napinanego jest transparentna. Pozwala to na podświetlenie go taśmami LED, w taki sposób aby jego powierzchnia sprawiała wrażenie świecącej. Sufity napinane z nadrukiem można wykonać z dowolnym zdjęciem, emblematem logo firmy lub grafiką. Można dostarczyć własne zdjęcie lub projekt grafiki. Można też wskazać dowolny motyw z galerii lub zakupić w banku zdjęć. Sufity napinane z nadrukiem wraz z odpowiednio dobranym oświetleniem mogą pełnić rolę głównego oświetlenia lokalu. Sufity napinane z nadrukiem to nowoczesna linia sufitów, pozwalająca na stworzenie wymarzonego efektu. Sufit napinany z logo firmy lub z wybranym przez właściciela zdjęciem może się stać elementem przysparzającym miejscu splendoru i wyjątkowości. To zdecydowanie bardzo ciekawy pomysł na wywołanie efektu WOW. Oprócz zalet czysto estetycznych sufity napisane z nadrukiem są lekkie i nie obciążają konstrukcji. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Poza tym są bardzo trwałe i mogą służyć przez długie lata. Nie straszna im woda i ogień, a także ładunki elektryczne. W przeciwieństwie do sufitów z KG zapewnia szybki dostęp do instalacji pod nim ukrytych. Jest także swoistą barierą akustyczną.

Raz dobrze zaprojektowany sufit napinany z nadrukiem będzie tworzył klimat miejsca, dla którego był przeznaczony. Będzie symbolem miejsca i atrakcją dla gości. Odtąd powiedzenie, że ktoś ” całymi dniami gapi się w sufit ” nabierze uzasadnienia. Będzie warto!