Nowa sypialnia siostry – kupiła łóżko do sypialni

Moja siostra postanowiła wyremontować swoje mieszkanie. Siostra ma bardzo duże mieszkanie w Bydgoszczy i potrzebowała dużych nakładów finansowych na to żeby to zrobić. Moje mieszkanie można by wyremontować za połowę tej kwoty, którą wydała siostra.

Nowoczesne łóżko do sypialni – super pomysł!

łóżko do sypialni

Siostra miała trochę zaoszczędzonych pieniędzy a część pieniędzy musiała niestety pożyczyć. Siostra wynajęła specjalną firmę remontową bo przy okazji chciała nawet trochę przerobić mieszkanie. Chciała po prostu zrobić salon z kuchnią. Do tej pory salon i kuchnia były oddzielnie. W ten sposób będzie to jednak większa powierzchnia i takie wnętrza można naprawdę ładnie urządzić. Siostra poprosiła mnie o to bym pojechała razem z nią do salonu meblowego i pomogła jej wybrać meble do sypialni. Mąż siostry nie jest po prostu za bardzo pomocny jeśli chodzi o na przykład dokonywanie takich wyborów. Zresztą on pracuje do późna i na pewno nie miałby na to czasu. W salonie najpierw oglądałyśmy materace bo w końcu materac jest w łóżku najważniejszy. Takie materace do spania były naprawdę bardzo różne. Musiałyśmy poprosić sprzedawcę o pomoc by dokonać odpowiedniego wyboru. Siostra wybrała naprawdę bardzo wygodny materac do którego teraz trzeba dobrać odpowiednie łóżko. Sprzedawca pokazał nam łóżka drewniane, które wyglądały bardzo solidnie. Takie nowoczesne łóżka do sypialni w Bydgoszczy były chyba we wszystkich tylko kolorach jakie można sobie tylko wyobrazić. Oczywiście łóżka ze zwykłego drewna wyglądały chyba najbardziej klasycznie. Mi się podoba przynajmniej takie właśnie jasno drewno.

I takie łóżko zasugerowałam siostrze. Jej także bardzo przypadło do gustu. Nie miało jakiś zbędnych zdobień. Ale dzięki temu będzie mogła całą resztę sypialni urządzić jakoś bardziej fantazyjnie i dobrać wyjątkowe dodatki do niej.