W okresie zimowym, śluby raczej nie są zbyt popularne. Głównie odbywają się wiosną, latem, lub wczesną jesienią. Dlatego my, jako zespół, mamy dużo czasu, aby przygotowywać odpowiedni repertuar. Goście weselni zawsze muszą być zadowoleni. Kiedy dobrze się bawią, wiemy, że nasza praca się udała, i wszystkim się podoba nasza muzyka.

Śpiewanie na weselach

zespół muzyczny wrocław weseleAby przygotować odpowiedni repertuar, każdy zespół muzyczny Wrocław wesele musi mieć dobrze opanowane. Na początku jest zawsze ciężko, jednak po kilku weselach, wiemy już mniej więcej, że na przykład zaczynamy od wolniejszych piosenek, a kończymy na radosnych i energicznych. Gdy wybieram piosenki, muszę mniej więcej zorientować się, jakie są najbardziej lubiane. Wybieramy te popularne, bo każdemu zawsze lepiej się tańczy, do piosenek, które dobrze zna. Czasami też konsultujemy się z państwem młodym, aby zapytać, czy mają jakieś swoje własne życzenia co do piosenek. Czasami zdają się całkowicie na nasz gust, i wszystko musimy sami organizować, a czasami podają jakieś gotowe piosenki, o które proszą, aby je wykonać. Niektórzy są bardzo wymagający, więc trzeba się trochę napracować, aby sprostać ich oczekiwaniom. Ja tam się nie dziwię, to w końcu najważniejszy dzień ich życia, i chcą, aby wszystko było tak, jak sobie wymarzyli. Naszym zadaniem, jest ułatwić im to, aby wszystko przebiegało pomyślnie. Liczy się dobra zabawa, a muzyka na takich weselach jest podstawą.

Gdy ktoś słyszy hasło o muzyce weselnej, większość osób ma przed oczyma piosenki disco polo. Faktycznie, dalej są modne, i ludzie się dobrze przy nich bawią, ale nie zapominajmy o innych gatunkach muzyki, które również potrafią dobrze rozbawić publiczność. Nawet dobry rock potrafi być odpowiedni na wesele. Każdy lubi co innego.

Kategorie: Wesele