Witajcie Moi Mili. Dziś chcę podzielić się z Wami dosyć nietypowym wpisem, gdyż będzie on dotyczył takiej kwestii jak nauka języków. Jestem szczęśliwą mamą czwórki dzieci.

Kursy hiszpańskiego i ciekawa nauka

kursy hiszpańskiego Chcę podzielić się z Wami dziś tym jak nasze dzieci nauczyły się języków. Nasze dzieci, z resztą jak i my kochają języki obce. Chcieliśmy, aby ich nauka była realnie skuteczna. Na tym zależało nam głównie. Postanowiliśmy, że wyślemy nasze dzieci na obozy językowe do Anglii. Tak też zrobiliśmy. Angielski w Anglii to zupełnie inna nauka. Szczerze polecam, także kursy angielskiego w Londynie. Sama tak nauczyłam się tego języka, mając trzydzieści lat! Podobnie sprawa miała się jeżeli chodzi o mój hiszpański. Kiedy odbyłam najlepsze kursy hiszpańskiego w Hiszpanii, pokochałam naukę języków obcych. Stwierdziłam, że nie warto jest męczyć się z suchym wkuwaniem słówek. Dlaczego tak uważam? Głównie dlatego, że kiedy uczyłam się tym sposobem języka francuskiego, to niestety kiedy wyjechałam już tam, to mój francuski we Francji, odbiegał w znaczący sposób od przyjętych standardów. Mój mąż, kiedy postanowił sobie, że nauczy się niemieckiego to postanowił po prostu przejść kursy niemieckiego w Niemczech. Uznał, że to da mu najlepszy możliwie efekt i rzeczywiście tak, też przecież było. To zdecydowanie mu pomogło. Sam zawsze to powtarza. Dlatego mogę powiedzieć, że w gruncie rzeczy to on jest pomysłodawcą naszej metody nauki języków, metodą tak zwaną wyjazdową. Jest dużo szybsze, skuteczniejsze, a także po prostu ciekawsze. Dodatkowo, taka osoba, która uczy się w taki sposób, nabywa dużo więcej odwagi, siły. Jej mentalność zdecydowanie się zmienia.

Zdecydowanie to potwierdzam. Widzę to sama po sobie, po moich dzieciach. Po całej mojej rodzinie. Kiedy porównam moje dzieci przed a teraz, różnica jest zasadnicza.

Kategorie: Edukacja