Od dawna chciałam podnieść trochę swoje kwalifikacje. Jestem osobą, która skończyła studia wyższe bez problemu a zawsze miałam problem z językiem angielskim. W dzisiejszych czasach język angielski to podstawa jeśli szuka się pracy.

Nauka angielskiego to nie tylko gramatyka

nauka angielskiegoI ja w tym momencie tracę sporo na tym, że mój angielski nie jest taki jaki być powinien. Nie jestem na pewno osobą, która może powiedzieć, że nie zna wcale języka. Tak naprawdę rozumiem po angielsku wszystko. Myślę też nie miałabym większego problemu z pisownią. W końcu uczyłam się języka parę lat. Jednak problemem nie do przeskoczenia dla mnie jest mówienie w obcym języku. Jest to chyba w moim wypadku tak zwana bariera językowa. Bardzo chciałabym to zmienić. Dlatego doszłam do wniosku, że czas zainwestować trochę w siebie. Myślę, że kursy językowe to będzie dla mnie dobry pomysł. Jest szkoła językowa w Bydgoszczy, która rzeczywiście ma bardzo dobre opinie. Ja nie chcę by moja nauka angielskiego polegała na uczeniu się gramatyki. Chcę po prostu w końcu zacząć mówić po angielski. To jest mój cel. który chcę osiągnąć. Dzięki temu mogłabym w przyszłości zmienić pracę i zarabiać więcej. Słyszałam, że jest też angielski przez skype i taka opcja jest tańsza niż standardowy kurs. Jednak ja wolałabym mieć zajęcia w malej grupie i chciałabym jednak na nie chodzić. Nie mam jeszcze męża ani dzieci i tak naprawdę na takie rzeczy mam czas. Ale dobrze, że jest taka opcja dla ludzi zapracowanych, którzy nie mają czasu przyjść na zajęcia. Sprawdziłam na stronie internetowej jakie są ceny za kursy językowe i powiem szczerze, że byłam przygotowana na dużo wyższą kwotę.

Przed zapisaniem się na kurs muszę zrobić koniecznie test językowy dzięki, któremu będę wiedziała na jaki kurs się zapisać. Test składa się z pytań testowych i pytań otwartych.

Więcej na stronie http://lingua-pro.pl

Kategorie: Edukacja