Kupowanie gier planszowych

Obecnie panuje moda na granie przez dzieci, młodzież a nawet osoby dorosłe w gry komputerowe, czy też takie, których odbiór jest na nośnikach elektronicznych. Modne są konsole, gry na telefonach tabletach laptopach i komputerach stacjonarnych. Ja od dziecka uwielbiałam grać w gry planszowe. Nigdy za bardzo nie ciągnęło mnie w stronę gier komputerowych.

Jak najlepiej kupić grę planszową?

sklep z grami planszowymiZaczynałam od standardowych gier planszowych typu chińczyk czy też monopol. Ale im bardziej zaczynałam się interesować grami planszowymi i karcianymi, tym moja wiedza w Tm zakresie bardzo się poszerzyła. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że rynek proponuje aż tak dużo do wyboru gier planszowych. Jest ich od groma i każdy znajdzie coś na swoje upodobanie i ilość graczy jakimi dysponuje. Gry zaczynają się od pojedynków samotnych (na min jednego gracza) do takich na kilkunastoosobową ekipę. Są gry karciane oraz takie na planszach. Wykonanie i pomysł na grę nie jest tani, więc zakup planszówek wiąże się z wydaniem sporej ilości gotówki. Ale od czego jest internetowy sklep z grami planszowymi. Szukam zazwyczaj w Internecie cen za daną planszówkę i kiedy mam już rozeznanie w cenie, wtedy idę do mojego sklepu stacjonarnego i sprawdzam ile kosztuje. Jeśli jest w podobnej cenie to kupuję, jeśli jest droższa to zamawiam przez Internet.

W taki sposób już zaoszczędziłam sporo pieniędzy, które oczywiście przeznaczyłam na kolejne planszówki. Rynek coraz bardziej poszerza swój asortyment w tym temacie, więc, aby być na bieżąco co jest na rynku, trzeba intensywnie śledzić wszystkie zmiany. Ale ja lubię grać z moimi znajomymi, więc nie żałuje poświęconego czasu na szukanie okazji.A jak się spotykamy i wymieniamy swoimi doświadczeniami w kupowaniu, to wiem że nie jestem jedyna.