Kupno wodoodpornego tuszu do rzęs

Makijaż robiłam sobie od niedawna, bo wcześniej jakoś nie czułam takiej potrzeby. Wszystko przez moją przyjaciółkę, która mnie do tego namówiła. W makijażu wyglądałam o wiele atrakcyjniej, co mi się nawet podobało, gdyż miałam większe powodzenie u chłopców.

Codzienne malowanie rzęs wodoodpornym tuszem

nouba tusz do rzęs wodoodpornyCzęsto rozmazywał mi się tusz i miałam brudne oczy, co mi przeszkadzało. Działo się tak szczególnie latem, jak były wysokie temperatury. Przyjaciółka od razu powiedziała mi, żebym zainwestowała w porządny tusz do rzęs, to wtedy będę zadowolona. Miała rację. Postanowiłam zajrzeć do internetu i tam poczytać o tuszach do rzęs. Głównie polecana była marka Nouba tusz do rzęs wodoodporny polecało mnóstwo kobiet i każda była zadowolona. Zdecydowałam się spróbować i kupiłam tusz tej konkretnej marki ze sklepu internetowego. Dotarł do mnie po dwóch dniach. Świetnie się składało, bo w sobotę szłam z przyjaciółką na imprezę. Rzęsy pomalowałam tym wodoodpornym tuszem i przetrwały one całą noc! Nic mi się nie rozmazało a makijaż wyglądał na świeży. Zdecydowałam się na dobrą markę kosmetyków, ponieważ to był mój pierwszy tusz do rzęs, który był wodoodporny i tak mi pasował. Zaczęłam używać go codziennie i mój problem z rozmazanymi oczami odszedł w zapomnienie. Zainteresowałam się tą marką jeszcze bardziej, bo skoro tusz do rzęs był niezawodny, to zapewne pozostałe kosmetyki też były dobre. Kupiłam sobie jeszcze podkład, pomadkę i puder. Ze wszystkiego byłam bardzo zadowolona.

Dzięki nowym kosmetykom makijaż robiłam z ogromną przyjemnością. Postawą były dobrej jakości produkty, w które zaczęłam inwestować. Marka kosmetyków zdecydowanie mi służyła, dlatego zostałam jej wierna na długie lata. Cały czas też używałam tego samego tuszu do rzęs.