Prowadzę warsztat samochodowy. Jestem lakiernikiem-samoukiem, kiedyś przez wiele lat byłem kierowcą. Moje życie kręci się wokół czterech kółek i podróży. Przejechałem pół Europy, zanim w końcu się ustatkowałem, ale wciąż ciągnie mnie w dal. Mam nadzieję, że kiedy dzieciaki dorosną, ja i żona będziemy mieli czas dla siebie i razem zaczniemy zdobywać i zwiedzać nowe miasta.

Wentylacja miejsca pracy lakiernika

bezawaryjna sucha ściana lakierniczaWiem, że jestem dobry w tym, co robię. Auta, które wyjeżdżają z mojego warsztatu lśnią, a klienci prawie nigdy się nie awanturują, za to prawie zawsze są zadowoleni z efektu końcowego. Może radzę sobie tak świetnie, ponieważ samochody to moja pasja i praca, która się na nich skupia nie jest przez to dla mnie uciążliwa. Zauważyłem jednak, że od czasu do czasu coś mi nie wychodzi, a ja sam nie czuję się najlepiej. Myślałem, że to jedynie gorszy okres, kiedy odkryłem, że przyczyna tego wszystkiego leży gdzie indziej. Moja ściana lakiernicza nie nadawała się już do niczego. Kupiłem ją wiele lat temu, kiedy dopiero zaczynałem ten interes i nie miałem zbyt wiele pieniędzy. Teraz było inaczej, postanowiłem zainwestować, a bezawaryjna sucha ściana lakiernicza była urządzeniem, które miało rozwiązać moje problemy. Skontaktowałem się z firmą produkującą te urządzenia. W trakcie satysfakcjonującej rozmowy przez telefon ustaliliśmy moje preferencje i ich możliwości i zamówiłem ścianę. 

Od kiedy wymieniłem sprzęt, mgiełka lakiernicza przestała być problemem. Moja stara ściana lakiernicza była ze mną od początku, widziała rozwój warsztatu, ale dzięki nowej czuję się lepiej, a klienci są bardziej zadowoleni. Córka mówi, że to też dobre dla środowiska. Wolałbym, żeby bardziej przejmowała się zdrowiem swojego ojca niż przyrodą, ale przecież nie można mieć wszystkiego.

Kategorie: Przemysł