Zapożyczone z Ameryki określenie sugardaddy odnosi się do mężczyzny sponsorującego młodą dziewczynę. Tego typu relację można nawiązać za pomocą specjalnego portalu randkowego, którego uczestniczki są świadome jakiej relacji szukają.

Jak szukać sugardaddies?

sugardaddyWpisując frazę bardzo łatwo odnaleźć specjalistyczne portale randkowe kojarzące atrakcyjne kobiety z dobrze sytuowanymi panami. Mając dostęp do bazy sugardaddy bez problemu może odnaleźć kandydatkę na swoją tymczasową partnerkę w zależności od okazji. Jednak znacznie skuteczniejszym sposobem jest wyjście z inicjatywą i samodzielne odnalezienie mężczyzny w swoim typie oraz zaczepienie go za pomocą dostępnych narzędzi. Po krótkiej wymianie zdań na pewno zdecyduje się poznać cię bliżej i zaprosi na randkę. Postaraj się wówczas dowiedzieć jak najwięcej o branży w jakiej działa aby na miejscu nie okazało się, że nie możecie nawiązać porozumienia, a rozmowa się nie klei. Zazwyczaj sugardaddy szybko przechodzi do tematów bardziej swobodnych, jednak nie zapominaj, że jest mężczyzną, a ci bardzo lubią mówić o swoim sukcesie i osiągnięciach. Kolejną sprawą o którą musisz zadbać przed randką jest twój wygląd. Pamiętaj, że musisz postarać się wywrzeć jak najlepsze wrażenie, w końcu jesteś trochę na rozmowie o pracę, aspekt twojej osobowości usuwany jest na drugi plan. Tak więc postaraj się, aby dłonie wyglądały nieskazitelnie, zaś cera świeciła wyłącznie ukrytym blaskiem. Tak przygotowana na pewno podbijesz serce swojego sponsora.

Jeśli jednak nie uda się nawiązać ciekawej rozmowy, pamiętaj, że portal na którym się rejestrujesz pełen jest mężczyzn, którzy z radością zostaną twoim sugardaddy. Niemniej już na kolejnym spotkaniu nie popełniaj błędów niefrasobliwej debiutantki. Powodzenia!

Kategorie: Usługi