Jak wyglądać efektownie na fotografiach ślubnych?

Witajcie. Dzisiaj chciałabym opowiedzieć trochę o czymś, co czasami budzi kontrowersję, a już na pewno niesie za sobą opinię różnych ludzi, osób. Mianowicie, temat dzisiejszy to fotografia ślubna. A konkretnie, precyzując nasze zagadnienie to, odpowiedź na pytanie: Jak wyglądać efektownie na zdjęciach?

Fotografia ślubna musi być perfekcyjna

fotografia ślubnaCzęść osób myśli, że wszystko zależy od sprzętu fotograficznego, samego fotografa, jego własnych, indywidualnych możliwości, umiejętności czy predyspozycji. Otóż nie moi Drodzy! Nic bardziej mylnego. Dziś udowodnię Wam, że to właśnie my mamy wpływ na to jak wyglądamy na zdjęciach. Jednak zanim przejdę do omawiania konkretnego zagadnienia,chciałabym napisać kilka słów o sobie. Zapewne część z Was znalazła się tu na moim blogu całkowicie przypadkiem albo na przykład przez zrządzenie losu. Przydałoby się zatem abym trochę o sobie tu opowiedziała. Nazywam się Julita Kowalska i mam trzydzieści lat. Od dwóch, moim wolnym, dodatkowym zawodem jakim uprawiam jest profesjonalna fotografia ślubna myszków. Pochodzę z Gliwic. Jeżeli chodzi o moje doświadczenie to jestem typowym samoukiem. W zasadzie nie mam żadnego kierunkowego wykształcenia w tym zakresie. Wszystkiego nauczyłam się po prostu sama. Jeżeli chcielibyście się czegoś nowego, dobrego i ciekawego dowiedzieć, odnośnie właśnie tematu jakim jest fotografia ślubna to zapraszam do zapoznania się z lekturą. Zapewne część osób zada mi pytanie dlaczego tak to konkretyzuje i zajmuje się tylko zdjęciami ślubnymi.

Głównie dzieje się tak dlatego, że takie jest moje dotychczasowe doświadczenie. Jestem zwolennikiem mówienia na temat tego, na czymś się po prostu znasz. Przejdźmy do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć dobre zdjęcie to musisz pamiętać o tym,że bardzo ważny jest kryjący makijaż i odpowiednie światło. Dwa dobieraj odpowiednie kreacje.

Źródłem informacji była strona

http://www.bartoszplonka.pl