Jak wybrać właściwe stoisko degustacyjne?

Kiedy mamy w planie wziąć udział w targach branżowych lub aktywnie prowadzimy promocję na terenie supermarketów, warto zadbać o właściwe i profesjonalne wyeksponowanie naszej marki. Marketingowe działania w tym kierunku to bardzo ważna strategia.

Gdzie zaopatrzyć się w stoisko do degustacji?

stoisko degustacyjneStoiska wystawowe, jakie spotykamy na różnego rodzaju akcjach promocyjnych oraz targach, to bardzo ważny element eksponowania marki. Im bardziej designersko jest wykonane, tym większa szansa na przykucie uwagi oraz ściągnięcie potencjalnych klientów. Profesjonalnie wykonane stoisko degustacyjne powinno mieć jak najwięcej miejsca na nasz logotyp, slogany reklamowe oraz hasła branżowe. Powinno mieć ponadto tak zwaną trybunkę, ladę oraz górny panel, zwany toperem, z wolną powierzchnią reklamową. Stoiska do degustacji powinny być również łatwe w montażu, zrobione z lekkich materiałów (najlepiej tworzyw sztucznych) oraz mieć zamontowane kieszonki na ulotki lub foldery reklamowe. Zaletą tego rodzaju stoisk jest ich mobilność, dzięki czemu możemy je stawiać w dowolnych miejscach, a ich wysokość, pozwala dostrzec naszą ekspozycję z dużej odległości. Stoiska, jako, że są wykonane z reguły z PCV oraz HDPE, są odporne na warunki atmosferyczne. W związku z czym możemy je eksponować również na zewnątrz. Jest to ważne w przypadku okolicznościowych imprez pod gołym niebem, czy pikników branżowych. Stoiska są tanie i wytrzymałe, co sprawia, że inwestowanie w nie szybko się zwraca.

Warto skorzystać z ofert producentów, którzy wykonują stoiska na zamówienie. Wtedy mamy pełną kontrolę nie tylko nad jego kształtem, lecz również mamy wpływ na materiał, z jakiego zostanie ono wykonane. Do tego rodzajów systemów wystawienniczych możemy dokupić również krzesła oraz inne akcesoria.