Najprostsze i najtańsze urządzenie będziemy mogli zakupić już w granicach 500 zł, ale za te bardziej nowoczesne rozwiązania, takie jak na przykład tablet fiskalny, musimy już zapłacić około 2500 zł. Na początek jednak powinniśmy dokładnie określić która kasa będzie nam potrzebna, a zwłaszcza to ile będziemy wystawiać paragonów oraz jaką mamy wielkość asortymentu.

Jaki rodzaj kasy fiskalnej wybrać?

kasa fiskalna dla adwokataPolski rynek oferuje nam bogaty wybór różnego rodzaju kas fiskalnych i dlatego większość osób nie wie, na co się zdecydować. Kiedy mamy jednoosobową działalność gospodarczą i drukujemy paragony tylko kilkanaście razy w miesiącu, to spokojnie wystarczy nam najtańsza kasa fiskalna. Niestety w przypadku najtańszych rozwiązań nie mamy możliwości gromadzenia oraz wysyłania wersji elektronicznych i dlatego zdecydowanie lepiej dołożyć kilkaset zł i zakupić kasę fiskalną, która oferuje możliwość elektronicznego paragonu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ zakup kasy fiskalnej możemy Doliczyć do kosztów prowadzenia firmy i aż 90% wartości Kasy zostanie nam zwrócone. Niektórzy przedsiębiorcy potrzebują urządzenia, dzięki któremu będą mogli oni rozwijać swoją firmę i wprowadzać nowe dodatkowe produkty, a także drukować kody kreskowe. W sytuacji, kiedy potrzebna jest kasa fiskalna dla adwokata, to najlepszym wyborem okazuje się urządzenie mobilne. Możemy w ten sposób świadczyć usługi wykonywane w domu naszego klienta i od razu regulować z nieba rachunki.

Kasy fiskalne pomagają również budować wizerunek oraz prysznic firmy, ponieważ niektóre umożliwiają wydrukowanie dodatkowej grafiki na paragonie fiskalnym. Możemy tam zamieścić logo naszej firmy albo jakiś obrazek oraz dodatkowy napis, który będzie miał miłe skojarzenia i zostanie zapamiętany. W ten sposób zrobimy dobre wrażenie na naszym kliencie lub pacjencie.

Kategorie: Handel