Firmy Romet nie trzeba szczególnie przedstawiać, bowiem to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych, polskich marek na rynku. To firma uznana, dla której dobro klienta zawsze jest na pierwszym miejscu, dlatego idzie z duchem czasu i ciągle oferuje nowe jednoślady. 

Rower szosowy od Rometu

rowery szosowe rometZacznijmy może od tego, że rowery szosowe to szczególny segment, To jednoślady dla tych, którzy uwielbiają prędkość i nie wahają się jej rozwijać. Każdy rower szosowy cechują bardzo cienkie opony. Jednak w rowerach Rometu są one markowe, a ich bieżnik ma unikalną konstrukcję, dzięki czemu znacznie efektywniej odprowadza wodę oraz elementy terenu. Jeśli chodzi o kierownicę, jest ona klasyczna – czyli wygięta w kształt baranich rogów. Umożliwia to przyjęcie maksymalnie aerodynamicznej postawy, w celu uzyskania większych prędkości. Rowery szosowe Romet możemy nabyć w sklepie internetowym producenta, w jego salonach oraz u autoryzowanych dystrybutorów i przedstawicieli firmy. Koszt rowerów szosowych jest zróżnicowany i wszystko jest kwestią tego, jak zaawansowany technologicznie jest wybrany przez nas model. Jednak możemy przyjąć, że dwa-dwa i pół tysiąca złotych wystarczy nam, by nabyć średniej klasy rower szosowy. Nigdy też nie zapominajmy o bezpieczeństwie i pamiętajmy, że przed każdą jazdą, przed każdym treningiem, należy założyć kask oraz ochraniacze. To niektórym wydaje się nieistotne, jednakże bezpieczeństwo zawsze ma znaczenie i nigdy nie warto nadmiernie ryzykować, nawet dla własnej satysfakcji.

Rowery szosowe są zaprojektowane, by osiągać duże prędkości. Dlatego też stosuje się w nich jak najmniej materiałów, toteż ich ramy i koła są znacznie cieńsze, niż na przykład w rowerach górskich, czy trekkingowych. To rower dla lubiących adrenalinę i szybkość.

 

Secured By miniOrange