Fartuch dla drugiej połówki

 

Często głowimy się nad tym, co moglibyśmy sprezentować naszej drugiej połówce. Popularne pomysły jak biżuteria, zegarek czy perfumy, zazwyczaj wykorzystujemy zaraz na początku znajomości. Później już musimy trochę bardziej się starać by coś wymyślić i cały czas zaskakiwać, a czasem kompletnie nie wiemy czym.

Czy można kogoś „oczarować” fartuchem?

śmieszne fartuchy kuchenneJedno z powiedzeń głosi, iż przez żołądek docieramy do serca. To działa w obie strony, ponieważ mężczyźni również są świetnymi kucharzami, choć to o kobietach częściej się tak mówi. Wspólne gotowanie to coś, co niewątpliwie zbliża nas do siebie. Możemy podczas niego się wygłupiać, próbować razem nowych smaków, poznawać siebie coraz lepiej. Gdy atmosfera jest miła i typowo domowa, każda miłość rozkwita i wchodzi na wyższy poziom. Jeśli więc nie bardzo wiemy co kupić naszej drugiej połówce, może zaciekawią nas śmieszne fartuchy kuchenne? Wspólne gotowanie to również rzucanie się mąką i makaronem, kto już ma za sobą gotowanie z drugą połówką ten wie, że takie sytuacje się zdarzają. Dlatego fajnie jest, gdy obie osoby mają wówczas na sobie fartuchy. Wówczas spokojnie mogą się wygłupiać i bawić gotowaniem, a potem zdjąć fartuch i w ładnym, czystym stroju, zasiąść do stołu. Taki fartuch nie musi być zwyczajny i nudny. Może mieć fajny nadruk, napisy i wiele innych motywów. Warto by pasował on nieco do naszej drugiej połówki. Być może nawiązywał do jej charakteru, albo zainteresowań. To bardzo praktyczny i przy okazji tani podarunek, który może wnieść do naszego życia mnóstwo radości.

Nie musimy się silić na drogie i wymyślne prezenty. Te najfajniejsze i dające najwięcej radości, z reguły są proste i dość tanie. Fartuch, który podarujemy drugiej osobie może wyrażać to, iż gotowanie z nią to najlepsze chwile w życiu i stan, którego nie chcemy zmieniać.

 

Opublikowany w Moda