Duży wybór torebek

Niedawno miałam urodziny. Mój mąż nigdy nie był specjalistą w kupowaniu prezentów. I zazwyczaj gdy było jakieś moje święto to kupował drogie, ale kompletnie niesprawdzone prezenty. Ja chyba nigdy ich nie nosiłam ani nie używałam bo jakoś tak nie potrafił trafić w mój gust.

Wybór eleganckiej torebki skórzanej w dobrej cenie

sklep z galanterią skórzanąPewnego roku powiedział, że najlepiej będzie jeśli ja sobie coś kupię a on odda mi pieniądze. Wiem, że to może nie jest zbyt romantyczne, ale tylko w taki sposób mogłam dostać od niego coś ładnego. I tak było też w tym roku. Zastanawiałam się co mi jest najbardziej potrzebne. I doszłam do wniosku, że przydałaby mi się chyba nowa torebka. Moja stara nie wyglądała już za dobrze. A ja chciałam mieć ładną, skórzaną torebkę, do której będę mogła zmieścić wiele rzeczy. Wiedziałam gdzie jest  dobry sklep z galanterią skórzaną, gdzie jest spory wybór. Pojechałam tam od razu po procy. Nie chciałam czekać z tym prezentem do następnego dnia. W sklepie tym było dużo torebek, które na pierwszy rzut oka mi się podobały. Akurat były wystawione rzeczy z nowej kolekcji i pewnie dlatego było ich aż tak dużo. Poprosiłam panią o pokazanie mi z bliska kilka modeli, które uznałam za ładne. Ja jestem dosyć wymagającą osobą. I rzeczy, które noszę muszą spełniać moje wszystkie wymagania. Tak więc chciałam żeby torebka była duża i miała jak najwięcej przegródek i kieszonek. Ja lubię w nich coś chować i mieć różne rzeczy osobno. Może dzięki temu mam porządek.

Byłam zdziwiona bo wszystkie z tych torebek wydawały mi się być bardzo dobre. Do tego cena za nie nie była wygórowana. przymierzyłam je wszystkie po kolei. I nie mogłam wybrać spośród dwóch. Zdecydowałam wiec, że kupię obie. Jedna będzie prezentem od męża a drugą zasponsoruję sobie sama.

Opublikowany w Moda