Jakiś czas temu stwierdziłam, że zacznę się odchudzać. Pragnęłam mieć idealną figurę na wakacje.Jak do tej pory to zawsze sobie obiecywałam, że się za siebie wezmę, ale jednak nic z tym nie robiłam. W tym roku jednak miałam większą motywację bo wybierałam się na zagraniczne wakacje.

Zakup ładnej koszulki

koszulki z nadrukiem - sklepStwierdziłam, że zacznę odżywiać się bardziej zdrowo i tym samym mniej kalorycznie. A do tego chciałam zacząć ćwiczyć na siłowni. Moja koleżanka już od dawna mnie do tego namawiała. I byłam na tyle zmotywowana, żeby ćwiczyć. Z koleżanką wcześniej wybrałam się na zakupy do galerii handlowej. Nie miałam przecież ubrań, w których bym mogła chodzić na siłownię. Koleżanka znała chyba wszystkie sklepy z ubraniami sportowymi. Weszłyśmy od razu do pierwszego z nich. Mi spodobały się koszulki z nadrukiem – sklep, które były wyjątkowo ładne. Te koszulki miały na sobie różne zabawne nadruki. Nawet nie przypuszczałam, że coś takiego można kupić. Oglądałam je dość długo. Po czym zdecydowałam się przymierzyć dwie. Byłam ciekawa czy wybrałam dla siebie odpowiedni rozmiar. Koszulki leżały na mnie bardzo dobrze. Czułam się w nich swobodnie. Czuć było także, że zostały wykonane z materiału wysokiej jakości. Najbardziej jednak w tych koszulkach podobał mi się nadruk. wiedziałam, że na pewno będę przykuwać w nich uwagę. Zdecydowałam się więc zakupić obie. Nie mogłam się zdecydować, która z koszulek była ładniejsza. Koleżanka też w tym sklepie wybrała co dla siebie.

Pierwszy raz dokonałam tak szybko zakupy. A na siłowni moja koszulka okazała się być prawdziwym hitem. Wiele osób pytało się mnie gdzie ją kupiłam i ile kosztowała. A przecież była to tania rzecz. Byłam zadowolona z tego zakupu do tego stopnia, że już po tygodniu kupiłam jeszcze dwie koszulki.

Kategorie: Moda