Dużo zdjęć dzieci

Gdy urodziła się moja córka starała się uwiecznić każdą chwilę. Robiłam jej zdjęcia o chwile. Często różniły się od siebie tylko nieznacznie. Jednak ja chciałam żeby ona miała jak najwięcej pamiątek z tego okresu. Bo chyba każdy lubi oglądać swoje zdjęcia z tego okresu.

Wywołanie zdjęć córki przez internet

tanie odbitki fotoKupiłam sobie nawet bardzo dobry aparat żeby robione przez mnie zdjęcia były jak najwyższej jakości. Potem jednak musiałam je wywołać. W sumie od lat nie wywoływałam żądnych zdjęć i nie wiedziałam gdzie jest to możliwe. Dopiero koleżanka, która ma dwójkę dzieci wywołuje zdjęcia od dawna. Powiedziała mi, że można wywołać je przez internet. Ja za bardzo nie wiedziałam jak to by mogło wyglądać. A okazało się, że jest to banalnie proste. Przez specjalny program, który jest dostępny na stronie zakładu fotograficznego. Tam w prosty sposób wysyła się zdjęcia. I już po paru dniach otrzymuje się gotowe odbitki. Do tego są to tanie odbitki foto dlatego też nawet jeśli ja za pierwszym razem wysłałam do wywołania naprawdę dużą ich ilość to nie zapłaciłam dużo. W sumie to czym więcej zdjęć się wysyła to wychodzą one taniej za sztukę. Od tamtej pory wywołuję zdjęcia raz w miesiącu.Po prostu mam ich tyle, że nie wyobrażam sobie , że mogłabym poczekać jeszcze jakiś czas. Zresztą zawsze zamawiam też zdjęcia dla dziadków i znajomych. Uważam bowiem, że jest to dla nich też wspaniała pamiątka. A zdjęcia zamówione przez tą stronę zawsze są bardzo wysokiej jakości chociaż są bardzo tanie.

Ja mam już kilka zapełnionych albumów i trochę obawiam się tego co będzie dalej. bo pewnie za jakiś czas będę musiała poświęcić na nie jakąś szafkę. Chociaż znajoma mówiła mi, że z czadem tych zdjęć jednak robi się mniejszą ilość. I ona teraz wywołuje je raz na rok.