Na moje siedemnaste urodziny rodzice zrobili i naprawdę świetny prezent. W końcu doczekałam się remontu mojego pokoju, który od bardzo dawno przestał mi się podobać i chciałam zmienić w nim kilka rzeczy. Okazało się, że mogę w nim zmienić wszystko. Przede wszystkim musiałam zmienić kolor ścian, bo wcześniej były one lekko różowe.

Nowa kanapa jest wygodna, ale i funkcjonalna

duże kanapyChciałam żeby mój pokój po remoncie wyglądał bardziej nowocześnie i młodzieżowo. Półki oraz szafki na ubrania wybrałam bardzo szybko. Zdecydowałam się na białe meble, ponieważ takie najbardziej mi się podobają. Bardzo podobają mi się też duże kanapy, więc stwierdziłam, że chcę coś takiego u siebie w pokoju. Wcześniej w pokoju miałam jednoosobowe łóżko. Ale szczerze mówiąc wcale nie zależało mi na tym by mieć łóżko, a więc szukałam kanapy z funkcją spania. Rozkładana kanapa to dla mnie nie problem, bo to czy będę składać kanapę czy ścielić łóżko codziennie rano nie robi mi dużej różnicy. Mój pokój nie jest duży, więc kanapa jest moim zdaniem po prostu bardziej funkcjonalnym meblem do takiego pomieszczenia. Wybrałam kanapę, która jest niby trzyosobowa, ale w praktyce bez problemu usiądą na niej cztery osoby. Jest więc naprawdę spora. Jest to kanapa tapicerowana w kolorze miętowym. Wybrałam ten kolor, bo jest on bardzo dziewczęcy i łatwo taki kolor połączyć z innymi pastelowymi kolorami np. poduszek i koca i bardzo ładnie to wszystko wygląda.

Kanapa, którą kupiłam jest bardzo wygodna. Zarówno pod względem tego, że komfortowo się na niej siedzi i zawsze starcza miejsca dla koleżanek, które mnie odwiedzają, ale jest ona bardzo komfortowa dlatego, że łatwo się ją rozkłada i składa, co codziennie muszę robić. Kanapa prezentuje się bardzo nowocześnie i pasuje do reszty wyposażenia mojego pokoju.

Kategorie: Wnętrza