Darmowy samochód z OC

Opowiem wam pewną historię o bardzo dobrej jakości obsługi klienta w jednej z wypożyczalni samochodów, do której się udałem, jak tylko okazało się, że mój samochód po wypadku nie nadaje się do dalszej jazdy. Od razu stwierdziłem, że koniecznością będzie skontaktowanie się ze swoim ubezpieczycielem, który podpowie mi, z której wypożyczalni samochodów osobowych najlepiej skorzystać, aby nic nie płacić za wynajem.

Wynajem z OC sprawcy

Samochód zastępczy z OC sprawcy gdańskNawet nie wiedziałem, że mam taką możliwość, aby wynająć samochód z OC sprawcy, co mnie szczerze mówiąc bardzo ucieszyło, gdyż nie opłacało mi się płacić za każdy dzień wynajmu, podczas kiedy moje auto będzie w naprawie. Samochód zastępczy z OC sprawcy gdańsk został mi zaproponowany od razu w jednej z wypożyczalni, do której sie udałem i która widać było, że posiada spore doświadczenie w tej tematyce i na pewno może mi zaproponować jakieś nowsze samochody. Samochód zastępczy wynajmowany z OC sprawcy został mi zaproponowany w bardzo bogatej wersji jeśli chodzi o wyposażenie. Mogę się nawet pokusić o stwierdzenie, że mój nowy samochód, którym będę poruszać się codziennie przez parę tygodni jest o wiele lepszy od tego, którym ja się poruszałem. Z tego też względu samochód zastępczy z OC sprawcy jest dla każdego na pewno bardzo atrakcyjną możliwością głównie z tego względu, że wypożyczalnia samochodów osobowych kontaktuje się bezpośrednio z ubezpieczycielem i z nim załatwia wszystkie formalności, a ja nie muszę się o to martwić.

Samochód zastępczy z OC sprawcy był jak dla mnie jedyną słuszną możliwością. Dowiedziałem się, że będę mógł poruszać się takim smochodem dokładnie tyle, ile potrzebuję, co było dla mnie niezwykle atrakcyjne. Nie musiałem się martwić, że będę musiał coś dopłacić za wynajem auta.