Czym przedłużać paznokcie?

Piękne i zadbane paznokcie zawsze pełniły funkcję wizytówki kobiety. Odkąd powstała moda na zdobienie swoich paznokci, wciąż powstaje mnóstwo nowych sposobów na to, aby kobiety mogły się cieszyć jak najdłuższy czas pięknymi paznokciami.

Sposób na długie i piękne paznokcie

akryl żel blueskyPrzez wiele lat niesłychanie modnym było noszenie tipsów, które pokochały kobiety na całym świecie. Było to proste i szybkie rozwiązanie, kiedy kobieta chciała wystroić się na jakiś ważny wieczór lub na randkę. Wówczas jednak nie była to zbyt trwała metoda, dopóki nie pojawiły się tipsy żelowe i akrylowe. Jeszcze do niedawna musiałyśmy wybierać pomiędzy jednymi, a drugimi, jednakże dzisiaj mamy możliwość skorzystania z produktu łączącego w sobie zalety obu metod przedłużania paznokci. Doskonałym przykładem tutaj jest akryl żel Bluesky pozwalający osiągnąć niesamowite rezultaty nie tylko doświadczonym kosmetyczkom, ale również osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z przedłużaniem paznokci. Produkt ten dzięki swojej nietypowej formule jest znacznie bardziej elastyczny niż standardowy akryl, ale jednocześnie silniejszy od żelu, a ponadto nie spływa on tak, jak tradycyjny żel. Nie twardnieje również tak szybko jak sam akryl co z kolei pozwala nam na znacznie dłuższe modelowanie paznokci i co za tym idzie, także i precyzyjniejsze. Nie potrzebujemy także w tej metodzie żadnych szablonów do przedłużania, dzięki czemu czas naszej pracy jest jeszcze krótszy.

Metoda ta jest doskonała dla osób początkujących, którym jednocześnie zależy na trwałych i wytrzymałych efektach. Przedłużając tym sposobem paznokcie możemy pozwolić sobie na popełnianie błędów, które mamy czas skorygować. Natomiast dzięki konsystencji produktu od Bluesky samo formowanie i przedłużanie jest znacznie łatwiejsze do opanowania.