Osoby planujące wymianę mebli kuchennych w swoim domu, bardzo często zastanawiają się nad tym jak powinny być dopasowane, tak aby spełniały wszystkie ich oczekiwania. Jeśli nie znajdziemy właściwego zestawu mebli w żadnym z salonów, warto zastanowić się nad ich zamówieniem na wymiar.

Nowoczesna kuchnia – meble według własnego projektu

meble na wymiar lubinDecydując się na zamówienie mebli na wymiar warto przygotować się na konieczność połączenia ze sobą bardzo dużej ilości elementów, dzięki czemu spełnią one nasze oczekiwania. Meble na wymiar lubin to miejsce gdzie działa bardzo duża liczba firm, specjalizujących się w realizowaniu tego typu zamówień. Po skontaktowaniu się z jedną z nich, pracownicy firmy przyjadą do naszego domu w celu dokładnego wymierzenia kuchni pod kątem zamawianych przez nas mebli. Na tym etapie warto poinformować ich o tym czy mamy jakieś specjalne oczekiwania względem zamawianego zestawu mebli, co pozwoli na precyzyjne złożenie zamówienia. Następnie zostaniemy poproszeni o wybór rodzaju materiału z jakiego mają zostać one wykonane. Jest to bardzo istotne, ponieważ ma bezpośredni wpływ na ich trwałość oraz estetykę. Istotnym elementem będzie także to aby meble miały odpowiedni kolor, najlepiej taki który będzie dopasowany do reszty wnętrza kuchni. Czas produkcji takich mebli to zazwyczaj kilka tygodni, po których zostaną one zamontowane w naszym domu a my otrzymamy specjalny dokument gwarancyjny, dzięki któremu w razie jakichkolwiek uszkodzeń zostaną one bezpłatnie naprawione. Koszt realizacji takiego zamówienia będzie zależał od wielkości zestawu mebli a także tego jak będą one skonfigurowane.

Jak zatem widać, zamówienie mebli na wymiar wymaga zwrócenia uwagi na bardzo dużą ilość elementów, dzięki którym będziemy mogli cieszyć się ich estetyką. Opisane powyżej rozwiązanie sprawi, iż nasza kuchnia nabierze nowego charakteru a meble posłużą nam na wiele długich lat.  

Kategorie: Wnętrza