Kiedy na świat przyszedł Jaś, byliśmy z mężem najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Był on przez nas bardzo wyczekiwany, dlatego kiedy już się pojawił, przepełniła nas niezwykła radość. Od jego narodzin minęło kilka miesięcy, więc zajęliśmy się tematem chrzcin. Chcieliśmy, by towarzyszyły nam wszystkie bliskie osoby, dlatego zdecydowaliśmy, że urządzimy je w jednej z łódzkich restauracji.

Piękne chrzciny w łódzkiej restauracji

restauracja na chrzciny ŁódzkiePojawienie się na świecie Jasia całkowicie odmieniło nasze życie. Nie mówię tu o nieprzespanych nocach, które oczywiście występują, ale o tym, że staliśmy się wreszcie pełną rodziną. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, mając syna i mogąc codziennie się o niego troszczyć. Dni mijały  i w końcu Jaś skończył kilka miesięcy. Uznaliśmy z mężem, że jest to odpowiedni moment na chrzciny naszego synka. Załatwiliśmy wszystko w naszym parafialnym kościele. Później skupiliśmy się na organizacji przyjęcia. Stwierdziliśmy, że chcemy, aby najbliższe nam osoby były przy nas, a że jest ich całkiem sporo, to obiektem naszego zainteresowania stała się restauracja na chrzciny Łódzkie to województwo pełne świetnych restauracji, dlatego też z wyborem nie mieliśmy problemy. Zdecydowaliśmy się na ładną, niedużą restaurację, serwującą kuchnię polską. To właśnie w niej postanowiliśmy urządzić chrzciny Jaśka. Nie mogliśmy się ich doczekać. To będzie nasz, ale i jego wielki dzień!

Teraz kiedy minęło już trochę czasu od chrzcin naszego syna, jestem bardzo szczęśliwa, że zorganizowaliśmy je w łódzkiej restauracji. Jej obsługa stanęła na wysokości zadania. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przyjęcie udało się w stu procentach. Z pewnością będziemy wracać z uśmiechem na ustach do tego miejsca, choćby na jakiś niedzielny obiad.

Kategorie: Usługi