Cechy najlepszego wózka dziecięcego

Jednym z podstawowych zakupów tuż po urodzeniu dziecka jest wózek. Żadna mama nie może się bez niego obyć. Jest on niezbędny w codziennych spacerach, dzięki którym noworodek nabywa odporności. Ponadto nierzadko jest wykorzystywany jako kołyska dla łatwiejszego usypiania maluszka. Niezależnie od przeznaczenia wózek musi być lekki i wygodny nie tylko dla dziecka, ale i dla jego mamy.

Lekki i wielofunkcyjny wózek od Bebetto

kolorowy wózek dziecięcy bebetto vulcanoRynek akcesoriów dla dzieci obfituje w różnego rodzaju wózki dziecięce. Obecnie dostępne wózki w wersji 2w1 czyli z możliwością zrobienia z niego spacerówki, 3w1 z fotelikiem samochodowym pasującym także do ramy wózka oraz 4w1 z bazą easyfix. Marką, która proponuje każdy z tych rodzajów jest Bebetto. Swoje wózki tworzy z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dzieci oraz wygodzie ich opiekunów. Jednym z modeli wózków tej firmy jest kolorowy wózek dziecięcy bebetto vulcano. Model ten cechuje się niebywałą lekkością, gondolą posiadającą wentylację oraz modne tkaniny o różnorodnych barwach. Waga wózka jest bardzo ważna, ponieważ często mamy muszą znosić i wnosić go po schodach oraz prowadzać po nierównym podłożu. Dlatego tak ważna jest aluminiowa konstrukcja ramy użyta w wózku Vulcano. Istotną sprawą mającą wpływ na komfort dziecka jest odpowiednia wentylacja gondoli podczas upalnych dni. Oprócz wygody liczy się także bezpieczeństwo malucha. W wózku tej firmy zamontowane zostały pasy bezpieczeństwa z pięcioma punktami regulacji.

W standardowym wyposażeniu wózka Bebetto Vulcano znajdują się torba pielęgnacyjna, w której można schować pieluszki i chusteczki nawilżające. Pod wózkiem umieszczony został kosz, dzięki któremu nie trzeba dźwigać ciężkich zakupów. Natomiast stabilna barierka posiada wygodny uchwyt na kubek dziecka.