Bagaż w podróży

Wybierając się na wakacje, bądź jakikolwiek wyjazd, który zmusza nas do spakowania naszych rzeczy, jedyne o czym marzymy, to poręczna i wytrzymała walizka. Na rynku wiele firm udostępnia swoje produkty, różnicując asortyment ze względu na zastosowanie, wykorzystany materiał i rozmiar.

Walizki odpowiednie na każdą okazję

puccini walizkiJedną z firm zajmujących się produkcją walizek jest Puccini. Walizki ich produkcji są trwałe i łączą w sobie zarówno komfort użytkowania, jak i atrakcyjny design. Łączą w sobie niezwykłą funkcjonalność ze starannym bezpieczeństwem. Produkowane przez Puccini walizki to przede wszystkim duża liczba komór, dzięki którym zapakujemy wszystko, dokonując przy tym starannej segregacji wszystkich pakowanych przedmiotów. Elastyczne pasy nie pozwolą na ich przemieszanie się, zaś szyfrowany zamek zabezpieczy wszystko przed kradzieżą. Torby Puccini dostępne są w dwóch wersjach: miękkiej, wykonanej ze skóry i twardej, bazującej na polipropylenie. Obie wersje charakteryzują się niewielką masą własną, co sprawdzi się w momencie, gdy będziemy podróżować pociągiem i staniemy przed koniecznością wrzucenia walizki na półkę ponad siedzeniami. Standardowo walizki wyposażone są również w wysuwaną rączkę i kółka, dzięki czemu są łatwe w transportowaniu, nawet, gdy wypełnimy je po brzegi. Asortyment Puccini jest dość obszerny ze względu na wielkości walizek, dostępną kolorystykę i materiał, z którego zostały wykonane.

Należy pamiętać więc, że przed zakupem walizki dobrze będzie przemyśleć, do jakich zadań będziemy jej potrzebować. Na krótkie wyjazdy, czy długie wycieczki? Walizka będzie z przeznaczeniem dla kobiety czy mężczyzny? Wszystko to ma wpływ na potrzebną wielkość i rodzaj walizki – ponieważ ten produkt dobieramy do sytuacji.