Jeśli chodzi o naukę u języków obcych, to od zawsze się tym fascynowałem, dlatego nic dziwnego, że skończyłem w jednej z bardziej znanych szkół językowych posiadających dużo doświadczenia w tych tematach i na pewno sprawi, że z krótkim czasem będę miał sporo klientów zainteresowanych podjęciem współpracy na tym polu.

Praca przy kursach językowych

nauka angielskiego - KrakówPostanowiłem przede wszystkim ułożyć sobie bardzo dokładny plan przeprowadzonych przeze mnie kursów językowych tak, aby to moi kursanci byli ze mnie zadowoleni oraz z materiału, jaki dla nich dobrałem. Podchodziłem elastycznie praktycznie do każdego klienta, dzięki czemu też zajęcia z języka obcego były przede wszystkim dopasowane do potrzeb klientów, na czym chyba zależało każdemu, także na pewno z czasem będę miał sporo zainteresowanych osób zainteresowanych lekcjami, które mogę organizować. Moja szkoła językowa organizowała dla mnie różnorodne szkolenia, które pozwalały mi nabyć wiedzę w temacie nauczania moich kursantów, dzięki czemu też zarówno ja się rozwijałem, jak i wszystkie osoby, które zapisywały się do mnie na kurs językowy. Nauka angielskiego – Kraków przebiegała zawsze na podobnych zasadach. Trzeba był przecież zainteresować się ułożeniem bardzo dokładnego planu działania. Nauka języków obcych wtedy przebiegała naprawdę bardzo sprawnie i każdy z kursantów wynosił z kursu bardzo dużo wiedzy.

Okresowo prowadziłem dla każdej z moich grup testy, które pokazywały jak radzą sobie poszczególni kursanci z przyswajaniem nowego języka. Oczywiście organizowałem kursy zarówno na poziomie podstawowym, ale także najbardziej zaawansowanym, co cieszyło się dużym zainteresowaniem na rynku zarówno wśród osób indywidualnych, jak i tych, które zostały wysłane na kurs przez swoją firmę.

Kategorie: Edukacja