Andrzej dobrze sobie radzi w szkółce narciarskiej

Mój chłopak zrobił kurs i będzie uczył dzieciaki i osoby starsze jeździć na nartach. Uważam, że idealnie nadaje się na instruktora. Jest bardzo i opanowany i spokojny. Ma podejście do dzieci i osób starszych i na pewno będzie sobie dobrze radził z klientami. Warunki pracy, które sobie załatwił są bardzo dobre.

Chłopak zrobił trening na narty biegowe

trening na narty biegowe w ZieleńcuAndrzej poza nauką dzieci osobom starszym ,które umieją już trochę jeździć ale chcą udoskonalić swoją jazdę proponuje różnego rodzaju treningi. Andrzej uwielbia zimę i można powiedzieć, że wychował się na nartach. jego rodzice często zabierali go zimą w góry i pasja a także hobby jest u niego widoczne do tej pory. Przeprowadził się do Zieleńca trzy lata temu i dzięki temu się właśnie poznaliśmy. Na początku pracował jako informatyk ale z czasem stwierdził, że jego pasją są narty i chciałby w tym kierunku się kształcić. Planował połączyć swoja pasję z zarabianiem pieniędzy i jak na razie wszystko jest na dobrej drodze żeby tak się właśnie stało. Trening na narty biegowe w Zieleńcu jest chętnie wybierany przez turystów. Mój chłopak jest dzięki temu jeszcze lepiej opłacany. Jego szef bardzo ucieszył się z dodatkowych atrakcji, które Andrzej zapewnia klientom. Klienci go chwalą i chętnie zapisują się do niego na zajęcia. Musze przyznać, że przez to mamy mniej czasu w sezonie dla siebie ale widzę, że Andrzej jest szczęśliwy wiec wspieram go i pomagam wszystko tak zorganizować żebyśmy każdą wolną chwilę spędzali wspólnie.

Andrzej także mnie zapisał do siebie na trening. Ja niestety nie umiem jeszcze jeździć na nartach. jakoś nie potrafię tego opanować ale z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej. Wiem, że Andrzej mi nie odpuści i muszę zrobić wszystko żeby jak najszybciej opanować tą umiejętność.